FAQ

1. Turiu bilietą į BM festivalį. Kaip man papulti į Jūsų stovyklą?

Atsakymas: Susisiekite su mumis info@lituanicabirds.lt. Parašykite mums apie save, kaip jūs galėtumėte ir norėtumėte prisidėti ir kodėl jūs norite stovyklauti su mumis.

2. OK, aš jau papuoliau. Kaip aš galiu prisidėti prie stovyklos gyvenimo?

Atsakymas: Prisidėjimas prie stovyklos gyvenimo prasideda dar Lietuvoje dalyvaujant susirinkimuose, teikiant pasiūlymus, prisiimant atsakomybes. Renginio metu – gaminant maistą, budint, palaikant stovyklos tvarką.

3. Kas yra “Budėjimas”?

Atsakymas: Budėjimo pamainą sudaro 3 pusryčių gamintojai, 3 pietų gamintojai, dienos barmenas ir 3 visos dienos budėtojai. Budėtojų pamainos laikas – nuo 9 ryto iki 9 ryto ( 24 val). Budėtojų darbai: pagalbą gaminantiems maistą (skutimas, pjaustymas ir pan); bendrų indų plovimas; stalo tvarkymą; maisto sandelio priežiūra ir tvarkymas; šiukšlių menedžmentas; ledo užtikrinimas stovyklos šaldikliuose.
Mėgstantys ir galintys gaminti maistą gali rašytis gaminti kelias dienas, jie atleidžiami nuo budėjimo. Barmenas prižiūri barą ir gėrimus bei pilsto visiems norintiem skanius kokteilius, mėto butelius, šoka su kardais ir vaišina stovyklos gyventojus kava 🙂

4. Kas įeina į stovyklos mokestį?

Atsakymas: Į dalyvio mokestį įtraukta:  maistas visai savaitei, gėrimai, ledukai gėrimams, geriamas ir dušo vanduo, dujos maistui ruošti, panaudoto vandens ir šiukšlių išvežimas,  jūrinio konteinerio-sandėlio nuomos mokestis, stovyklos autobusiuko priežiūra, daiktai ir priemonės, susijusios su stovyklos projektais, stovyklos infrastruktūra, dviratis.

Palapinės, pripučiami čiužiniai, miegmaišiai stovyklos dalyviams suteikiami pagal galimybes.

5. Ar gali stovykla priimti daugiau dalyvių? Kodėl tik 48 (+1)?

Atsakymas. Ribotas stovyklos narių skaičius susijęs su logistikos, maisto ruošimo, sanitariniais, aplinkos priežiūros ypatumais bei kitų stovyklų patirtimi.

6. Ar gausiu dviratį?

Atsakymas: Sotvykloje yra ribotas kiekis dviračių, kurių dalis yra bendro naudojimo ir dalis asmeniniai, pakartotonai važiuojančių burnerių. Rekomenduojame dviračiu pasirūpinti savarankiškai.

7. Labai nuoriu į Burning Mana, ka dariti? Acakikite greičeu!

Atsakymas: Pirmiausia įsigykite bilietą į renginį, visa info apie bilietų įsigijimą  čia.

8. O tai ką man rengtis?

Atsakymas: Vienas iš BM principų – radikali savęs išraiška, nevaržykite savęs! Pagalba.