FAQ

1. Turiu bilietą į BM festivalį. Kaip man papulti į Jūsų stovyklą?

Atsakymas: Užpildykite anketą. Parašykite mums apie save, kaip jūs galėtumėte ir norėtumėte prisidėti ir kodėl jūs norite stovyklauti su mumis. Pranešime jums apie galimybes.

2. OK, aš jau papuoliau. Kaip aš galiu prisidėti prie stovyklos gyvenimo?

Atsakymas: Prisidėjimas prie stovyklos gyvenimo prasideda dar Lietuvoje dalyvaujant susirinkimuose, teikiant pasiūlymus, prisiimant atsakomybes. Renginio metu – gaminant maistą, budint, palaikant stovyklos tvarką, įritraukiant į stovyklos organizuojamus renginius.

3. Kas yra “Budėjimas”?

Atsakymas: Budėjimo pamainą sudaro 3 pusryčių gamintojai, 3 pietų gamintojai, dienos barmenas ir 3 visos dienos budėtojai. Budėtojų pamainos laikas – nuo 9 ryto iki 9 ryto ( 24 val). Maisto gamintojai pagal numatytą dienos meniu gamina maistą. Dienos barmenas  užtikrina ledą stovyklos šaldikliuose, prižiūri barą ir gėrimus bei pilsto visiems norintiem skanius kokteilius, mėto butelius, šoka su kardais ir vaišina stovyklos gyventojus kava 🙂 Budėtojų darbai: pagalbą gaminantiems maistą (skutimas, pjaustymas ir pan); bendrų indų plovimas; stalo tvarkymą; maisto sandelio priežiūra ir tvarkymas; šiukšlių menedžmentas. Mėgstantys ir galintys gaminti maistą gali rašytis gaminti kelias dienas, jie atleidžiami nuo budėjimo. 

4. Kas įeina į stovyklos mokestį?

Atsakymas: Į dalyvio mokestį įtraukta:  maistas visai savaitei, gėrimai, ledukai gėrimams bei šaldikliams, geriamas ir dušo vanduo, dujos maistui ruošti, panaudoto vandens ir šiukšlių išvežimas,  jūrinio konteinerio-sandėlio nuomos mokestis, stovyklos autobusiuko priežiūra, logistiko išlaidos, daiktai ir priemonės, susijusios su stovyklos projektais, stovyklos infrastruktūra, dviratis.

Palapinės, pripučiami čiužiniai, miegmaišiai stovyklos dalyviams suteikiami pagal galimybes.

5. Ar gali stovykla priimti daugiau dalyvių? Kodėl tik 40 (+1)?

Atsakymas. Ribotas stovyklos narių skaičius susijęs su logistikos, maisto ruošimo, sanitariniais, aplinkos priežiūros ypatumais bei kitų stovyklų patirtimi.

6. Ar gausiu dviratį?

Atsakymas: Sotvykloje yra dviračiai visiems stovyklos gyventojams. Dviračiai naudoti, bet geros būklės ir pakankamos kokybės. 

7. Labai nuoriu į Burning Mana, ka dariti? Acakikite greičeu!

Atsakymas: Pirmiausia įsigykite bilietą į renginį, visa info apie bilietų įsigijimą  čia.

8. O tai ką man rengtis?

Atsakymas: Vienas iš BM principų – radikali savęs išraiška, nevaržykite savęs! Pagalba.